Vouchery podarunkowe

Podaruj prezent bliskiej osobie

pW ciągu roku jest wiele wyjątkowych okazji do wręczania prezentów. Jeśli nie możesz zdecydować się co wybrać by sprawić niespodziankę bliskiej osobie – MAMY IDEALNE ROZWIĄZANIE!

Proponujemy Państwu zakup voucherów prezentowych jako bilet wstępu na przeżycie niezapomnianych chwil. Spośród naszej bogatej oferty usług, możecie wybrać Państwo odpowiednią na prezent. Vouchery zawsze przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami. Sami wybieracie kwotę na jaką opiewa voucher i decydujecie o rodzaju prezentu.

Oferujemy

Vouchery kwotowe – opcja ta pozwala na skorzystanie z dowolnych usług i daje wolny wybór przy określeniu kwoty vouchera.
Vouchery pobytowe – umożliwiają zakup pakietu pobytowego z określonym, wspólnie wybranym zakresem świadczeń zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Każdy pobyt możemy rozszerzyć o dodatkowe usługi np. kwiaty, wino do pokoju itp. a na Państwa życzenie wpisujemy odpowiednią do okazji dedykację.
Z przyjemnością pomożemy wybrać i zorganizować Państwu najlepszy i nietuzinkowy prezent pozostający na długo w Waszej pamięci.

W celu zakupu vouchera prosimy o kontakt z Recepcją Zajazdu pod nr tel. 87 615 49 43

Przykładowy Voucher

d

TOP