Wnętrze restauracji to połączenie trofeów myśliwskich z nowoczesnością. Klimatyzowana sala kusi oryginalnym oświetleniem, nietypową wystawą win, naturalnymi kwiatami. W pogodne dni ugościmy Państwa również na świeżym powietrzu. Potrawy są zawsze świeże,przygotowane z ekologicznego mięsa pochodzącego z naszego gospodarstwa. Postawiliśmy na kuchnię smaczną i zdrową, która ma przyciągać, zachwycać bogactwem smaków i aromatów.

Restauracja

potrawa01

Potrawy z dziczyzny

Oferujemy przede wszystkim potrawy z dziczyzny. W karcie dań są takie specjały jak: stek z daniela, świeżynę z dziczyzny, polędwiczki z jelenia. Największą sławą cieszą się KARTACZE. Nasi goście mogą spróbować regionalnych specjałów. Kiszka ziemniaczana, pierogi z różnym nadzieniem dostarczą Państwu niesamowitych doznań smakowych. Naszym najmłodszym gościom oferujemy specjalne menu dziecięce z ich ulubionymi daniami.

„Drink bar”

Wyjątkowym zakątkiem restauracji jest „Drink bar”. Królestwo win, alkoholi, aromatycznej kawy. Posiadamy w ofercie szeroki wybór Whisky. Zapraszamy do degustacji wysokiej jakości koniaków firmy Remy Martin. Jeśli wino jest sztuką, mamy jej najlepszą kolekcję. Nasi kelnerzy pomogą wybrać najodpowiedniejszy do danej potrawy trunek. Oferujemy również szeroką gamę drinków klasycznych i egzotycznych. „Toffee Apple” – słodki drink dla smakoszy toffi i jabłek, bardzo delikatny, polecamy szczególnie dla kobiet. A dla amatorów Burbona, dla mężczyzn, klasyka – „Sprytny Jim”.

Wszelkiego rodzaju imprezy

Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez: kameralne spotkania towarzyskie i biznesowe, biesiady z grillowaniem, bankiety z oprawą muzyczną, huczne wesela. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Staramy się analizować potrzeby klienta, proponując optymalne rozwiązania. Obiekt oferuje dogodne warunki do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, konferencji, szkoleń i przyjęć okolicznościowych. Na zamówienie możliwa jest także organizacja integracyjnych imprez firmowych.

Nasi kelnerzy

Nasi kelnerzy – uśmiechnięci, uczynni, o nienagannych manierach są zawsze gotowi zaspokoić nawet najbardziej wyszukane kulinarne życzenia każdego z gości restauracji. Pozostało tylko wypowiedzieć magiczne słowa: SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - NIECZYNNA

wtorek - czwartek: 12:00 – 20:00

piątek - niedziela: 12:00 – 20:00

Specjalność kuchni:

SMAKI WARMII I MAZUR

dania z kuchni regionalnej oraz potrawy z dziczyzny z lokalnych produktów najwyższej jakości

Szczególnie polecamy:

Kartacze, Deska wędlin z dziczyzny, Polędwica z daniela w cieście z nutą boczku na musie cebulowo-tymiankowym podawana z groszkiem cukrowym i dipem chrzanowym

TOP