Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy łącznie 60 miejsc noclegowych. Wygodne, kompleksowo wyposażone pokoje 1- i 2- osobowe z możliwością 1 dostawki oraz 2 apartamenty i Studio utrzymują zawsze ten sam, miły klimat. Część pokoi z widokiem na malowniczy zalew lub Piękną Górę. Zapewniamy swoim gościom domową atmosferę.

Apartamenty i pokoje

pokoj01

Kompleksowe wyposażenie

Wszystkie pokoje posiadają: telewizor z TV SAT, łazienkę z prysznicem. Na podłogach miękka wykładzina tworząca przytulny klimat. Mając świadomość, że gościom czasem trudno jest rozstać się z pracą, postarano się zapewnić im optymalne warunki do kontaktów z firmą. We wszystkich pokojach dostępny jest bezprzewodowy Internet. Pocztę elektroniczną można także sprawdzić w recepcji, na parterze.

Apartamenty

Apartament składa się z sypialni z łożem małżeńskim oraz łazienki, w której znajduje się wanna z hydromasażem. Apartamenty łączą w sobie pełen komfort wypoczynku, dużą przestrzeń, wspaniałą panoramę na Piękną Górę.

Dodatkowo

Goście hotelowi w cenie pobytu mogą dodatkowo korzystać z następujących atrakcji:

  • korty tenisowe + rakiety
  • bilard

Dla rodziny

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy łóżeczka dziecięce oraz 7-osobowe studio (dwa oddzielne pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami w korytarzu). Aby pociechy nie nudziły się po powrocie ze stoku czeka na nie pokój z zabawkami i telewizją.

Miła i profesjonalna obsługa zapewni Państwu przyjemną atmosferę, komfort oraz spokojny wypoczynek.

Cennik

Rodzaj pokoju Cena w sezonie * Cena poza sezonem
Pokój 1 osobowy 140 zł 100 zł
Pokój 2 osobowy 210 zł 160 zł
Pokój 2 os. + 1 dostawka 270 zł 210 zł
Apartament 350 zł 350 zł
STUDIO 7 osobowe 510 zł 400 zł

* sezon: 18 grudzień - 21 marzec

Ceny za dobę ze śniadaniem.

Zobacz i oceń sam czy warto nas odwiedzić

TOP