O nas

Więcej o nas

box-zajazd2Zapraszamy Państwa do jednego z najpiękniejszych miejsc na Mazurach. U podnóża Pięknej Góry, z której rozpościera się wspaniały widok na panoramę Gołdapi, Puszczę Romincką oraz na pasmo Szeskich Wzgórz położony jest „Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz”. Hotel dysponuje 60 miejscami noclegowymi, restauracją wraz z drink barem oraz salą konferencyjną. Gościom oferujemy świetne wyposażenie m.in (tv sat, Internet), profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę pobytu. Wnętrza urządzone w stylu myśliwskim tworzą niecodzienny widok.

Zimą udostępniamy miłośnikom sportów zimowych sztucznie naśnieżane i oświetlone stoki z wyciągiem orczykowym, koleją krzesełkową, nartostradą i torem saneczkowym. Amatorzy kąpieli wodnych mogą kąpać się w malowniczo położonym u stóp góry zalewie. Zajazd pod Piękną Górą to światowe centrum smakoszy kartaczy. Każdego roku organizowane są tutaj zawody w jedzeniu kartaczy.

Oprócz kartaczy oferujemy dania z dziczyzny i ryb. Gość ma możliwość wybrania pośród ryb pływających w akwarium tę jedyną, która zostanie przyrządzona według jego gustu i smaku.

Dodatkową atrakcją turystyczną, którą organizujemy dla naszych gości jest „Bezkrwawe Safari” W gospodarstwie ekologicznym rodziny Rudziewiczów żyją stada dzikich zwierząt (jelenie, daniele, kozy muflona, bydło szkockie oraz egzotyczne ptaki). Oferujemy przyjęcia na świeżym powietrzu, połączone z wędzeniem i smażeniem ryb oraz własne wyroby z dziczyzny. Na życzenie klienta wędkowanie i noclegi nad stawami, pośród dzikich zwierząt.

Każda pora roku odkrywa tutaj swoje uroki.

O rodzinie Rudziewiczów

box-wyspaW Gołdapi znają ich wszyscy, w województwie nazwisko Rudziewicz znane jest wielu. W pewnych kręgach ich zdanie uznawane jest za wykładnie. O jeleniowatych wiedzą wszystko. Rodzina Rudziewiczów, rodzina pełna pasji i chęci działania patrząca w przyszłość.

U Rudziewiczów żyje: 1000 matek danieli, 500 matek jeleni europejskich, 50 matek jeleni mandżurskich, marale (pierwsze w europie gniazdo jelenia marala), jaki, muflony, dzikie konie Przewalskiego, tarpany, dziki i świniodziki. Nad głowami latają czaple, żurawie, kormorany, a coraz częściej też orły bieliki.

Pani Ania czarodziejka Zatyk na wyspie podejmuje najznamienitszych gości z całego świata. Gości polityków, aktorów, sportowców, ostatnio najpiękniejsze kobiety świata. Karmi smażonymi rybami na ognisku, Babulinkami, świeżynką i stekami.

Jej gospodarstwo ekologiczne może być wzorem dla innych. Ma wiele pasji jedną z nich jest ptactwo domowe, perliczki, kurki, pawie to tylko niektóre z klejnotów.

Zajazd pod Piękną Górą – raj dla narciarzy

box-zajazd
 • Pięć wyciągów narciarskich:
  • kolej krzesełkowa – przy trasie zjazdowej o długości 750m,
  • orczykowy – przy trasie zjazdowej o długości 550m,
  • orczykowy – przy trasie zjazdowej o długości 350m,
  • wyciąg niskiego prowadzenia przy trasie zjazdowej o długości 200m,
  • wyciąg niskiego prowadzenia przy trasie zjazdowej o długości 200m (przy Zajeździe pod Piękną Górą),
  • przy dobrych warunkach śniegowych funkcjonuje trasa zjazdowa przy Zajeździe pod Piękną Górą o długości 1150m.
 • Ponad 2000 m tras narciarskich o różnej skali trudności dla początkujących i zaawansowanych.
 • Trasy narciarskie oświetlone, sztucznie dośnieżane, utrzymane ratrakiem.

Zajazd to też restauracja, serwująca świeże ryby ze stawów tuż obok … i tych pare km dalej, to kartacze, dziczyzna, uśmiech i profesjonalizm. Mamy nadzieję iż stanie się on tak samo sławny jak pozostałe przedsięwzięcia.

TOP