STOKI
OTWARTE

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

LEKCJE NARCIARSTWA I SNOWBOARDU

ZAJAZD
RUDZIEWICZ

POKOJE I RESTAURACJA

IDEALNE MIEJSCE NA WYPOCZYNEK

KAWIARNIA
OBROTOWA

ZAPRASZAMY NA KAWĘ I PYSZNE LODY

JEDYNA TAKA ATRAKCJA W REGIONIE

GOSPODARSTWO
EKOLOGICZNE

BEZKRWAWE SAFARI

EWENEMENT W NASZYM KRAJU

KRĘGIELNIA

WEJDŹ DO GRY

DOSKONAŁY SPOSÓB NA PRZYJACIELSKĄ SPORTOWĄ RYWALIZACJĘ

Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

POKOJE
Czytaj dalej +

POKOJE

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy łącznie 60 miejsc noclegowych. Wygodne, kompleksowo wyposażone pokoje 1- i 2- osobowe z możliwością 1 dostawki oraz 2 apartamenty i Studio utrzymują zawsze ten sam, miły klimat. Część pokoi z widokiem na malowniczy zalew lub Piękną Górę.
KUCHNIA REGIONALNA
Czytaj dalej +

KUCHNIA REGIONALNA

Wnętrze restauracji to połączenie trofeów myśliwskich z nowoczesnością. Klimatyzowana sala kusi oryginalnym oświetleniem, nietypową wystawą win, naturalnymi kwiatami. W pogodne dni ugościmy Państwa również na świeżym powietrzu.
KAWIARNIA OBROTOWA
Czytaj dalej +

KAWIARNIA OBROTOWA

Jedyna taka w regionie kawiarnia z podłogą obrotową usytuowania jest na szczycie Pięknej Góry w Gołdapi. Widok z pewnością zachwyci każdego zarówno za dnia jak i po zmroku.
KRĘGIELNIA
Czytaj dalej +

KRĘGIELNIA

Jedną z głównych atrakcji Zajazdu jest kręgielnia, wyposażona w dwa tory bowlingowe o długości 25,51 m. Bowling jako łatwa i przyjemna gra, to popularny wśród wielu osób sport.
BEZKRWAWE SAFARI
Czytaj dalej +

BEZKRWAWE SAFARI

Od maja do końca października można odbyć bezkrwawe safari w naszej zagrodowej hodowli dzikich zwierząt. Hodowla znajduje się w miejscowości Zatyki u podnóża Tatarskiej Góry i nosi nazwę "Gospodarstwo Ekologiczne Rodziny Rudziewiczów".
PARK LINOWY
Czytaj dalej +

PARK LINOWY

Proponujemy Państwu sprawdzenie się w parku linowym położonym w uroczej scenerii Pięknej Góry. Atrakcja ta zagwarantuje Państwu wyśmienitą zabawę z nutką adrenaliny oraz aktywny wypoczynek.
JAĆWINGOWIE
Czytaj dalej +

JAĆWINGOWIE

Część Mazur to dawne terytorium Jaćwieży, która w XIII wieku zniknęła z map Europy, ale wciąż żyje w miejscowych legendach, nazwach i materialnych śladach przeszłości.
STOKI NARCIARSKIE
Czytaj dalej +

STOKI NARCIARSKIE

Jeżeli szukają Państwo pięknych widoków, ciekawych tras narciarskich w kameralnym regionie, przyjedźcie do Gołdapi i zakwaterujcie się w Zajeździe Pod Piękną Górą Rudziewicz. ZAPRASZAMY!

Piękna Góra Rudziewicz zaprasza!

Można poczuć się tu jak w bajce i to nie tylko dzięki komfortowym pokojom i troskliwej opiece, ale sprawi to także bajkowe kąpielisko, wznosząca się ku niebu Piękna Góra oraz wysadzane drzewkami i kwiatami alejki. A dla tych, którzy już w bajki nie wierzą mamy zadania sprawnościowe: kąpiele, safari, wędkarstwo, narciarstwo i snowboard.

 

Idealne miejsce na wypoczynek

Zajazd urządzony w wyjątkowym stylu myśliwskim zachwycającym naszych gości.
Na terenie obiektu znajdują się restauracja z drink barem, sala konferencyjna, kręgielnia, jedno i dwuosobowe pokoje oraz apartament. Pokoje wyłożone są wełnianą wykładziną, wszystkie z łazienkami , TV SAT, bezprzewodowym internetem. Część pokoi z widokiem na Piękną Górę, malowniczy zalew. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

Restauracja specjalizująca się w daniach z dziczyzny trafia przez żołądek do serca podróżnych. Będąc w zajeździe nie zapomnij skosztować przepysznych kartaczy, tutejsza potrawa regionalna, która podobno nigdzie indziej w Polsce ani na Świecie, nie smakuje tak dobrze jak tu. Uznanie dla kuchni i wysoki standard obsługi gości potwierdza zdobyty tytuł „ Najlepszego Zajazdu w Polsce oraz Znak Jakości Przedsiębiorców „ Wiktoria ”.

Atrakcyjne położenie

Niewątpliwie, największą zaletą obiektu jest bardzo atrakcyjne położenie – u stóp Pięknej Góry, z dala od zgiełku miasta. To doskonałe miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez i uroczystości oraz aktywnej formy wypoczynku.
Piękna Góra to również przystanek dla rowerzystów. Jest ona na trasie rowerowej Polski Wschodniej – Greenvelo, projekcie, który łączy pięć województw, tworząc spójną trasę rowerową przez atrakcyjne obszary.

Atrakcje w okolicy

Zajazd jest dobrym punktem wypadowym na pobliskie atrakcje. W okolicy Gołdapi warto zobaczyć:

  • Gospodarstwo ekologiczne rodziny Rudziewiczów (Bezkrwawe Safari)
  • Pijalnię wód mineralnych i leczniczych „Zdrój”
  • Mini tężnie
  • Ventus Spa
  • Mosty kolejowe w Stańczykach
  • Piramidę w Rapie
  • Bunkry „Mamerki”
  • Śluzy k/Węgorzewa
  • Puszcze: Borecka i Romincka
  • Gołdapską wieżę ciśnień

Obiekt emanuje przyjazną i relaksującą atmosferą. A żeby dopełnić całości zapraszamy jeszcze Ciebie.

TOP